PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Godzina

7:30 - 8:15

Poniedziałek

Joga z relaksacją
(klasa V i VI)

prowadzący:
Konga Soboń

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 12

Wtorek

Programowanie z mBotami
(klasa V)

prowadzący:
Mariusz Mazur

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

Warsztaty inteligencji emocjonalnej
(klasa VI)

prowadzący:
Agnieszka Marek-Hnat

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 12

Środa

Programowanie z mBotami
(klasa VI)

prowadzący:
Mariusz Mazur

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 12

Warsztaty inteligencji emocjonalnej
(klasa I, II, III)

prowadzący:
Agnieszka Marek-Hnat

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 12

Czwartek

Piątek

Joga dla dzieci
(klasa I, II, III)

prowadzący:
Konga Soboń

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 12

13:00 - 14:00

Jak się uczyć żeby się nauczyć
(klasa IV)

prowadzący:
Agnieszka Jastrzębska

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

Programowanie z ozoBotami
(klasa I, II, III)

prowadzący:
Magdalena Kukułka

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

Jak się uczyć żeby się nauczyć
(klasa V)

prowadzący:
Agnieszka Jastrzębska

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

Kółko szachowe
(klasa I, II, III)

prowadzący:
Magdalena Poter

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

Warsztaty szycia
(klasa VI)

prowadzący:
Gabriela Sekuła

Czas: 60 min
Koszt: 60 zł
Liczba miejsc: 8

Programowanie z mBotami
(klasa IV)

prowadzący:
Magdalena Poter

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

14:00 - 15:00

Warsztaty inteligencji emocjonalnej
(klasa IV, V)

prowadzący:
Agnieszka Marek-Hnat

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 12

Jak się uczyć żeby się nauczyć
(klasa VI)

prowadzący:
Agnieszka Jastrzębska

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

Warsztaty szycia
(klasa IV, V)

prowadzący:
Gabriela Sekuła

Czas: 60 min
Koszt: 60 zł
Liczba miejsc: 8

Nauka gry na gitarze
(grupa niezaawansowana)

prowadzący:
Tomasz Kołodziejczyk

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 6 

Kółko szachowe
(klasa IV, V)

prowadzący:
Mariusz Gil

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

Jak się uczyć żeby się nauczyć
(klasa VII, VIII)

prowadzący:
Agnieszka Jastrzębska

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8

15:00 - 16:00

Warsztaty inteligencji emocjonalnej
(klasa VII, VIII)

prowadzący:
Agnieszka Marek-Hnat

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 12

Kółko fotograficzne
(klasa VI, VIII)

prowadzący:
 

Czas: 60 min
Koszt: 60 zł
Liczba miejsc: 12 

Warsztaty szycia
(klasa VII, VIII)

prowadzący:
Gabriela Sekuła

Czas: 60 min
Koszt: 60 zł
Liczba miejsc: 8

Nauka gry na gitarze
(grupa zaawansowana)

prowadzący:
Tomasz Kołodziejczyk

Czas: 45 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 6 

Kółko szachowe
(klasa VI, VII, VIII)

prowadzący:
Mariusz Gil

Czas: 60 min
Koszt: 50 zł
Liczba miejsc: 8