Oferta

Oferta naszej Szkoły

1

Podstawa programowa

Tak jak każda szkoła podstawowa w naszym kraju, realizujemy obowiązkową podstawę programową. To co nas odróżnia, to stosowane metody, wykorzystanie technologii, a przede wszystkim atmosfera i indywidualne podejście do ucznia.

2

Języki obce

W każdej klasie w naszej szkole, codziennie odbywają się lekcje z języka angielskiego. W ramach zajęć dodatkowych uczniowie uczą się też języka hiszpańskiego.

3

Zajęcia sprtowe

Choć nie mamy swojej własnej sali gimnastycznej, zajęcia sportowe są u nas na najwyższym poziomie. Wszyscy uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach na basenie (raz w tygodniu). Do tego oczywiście tradycyjny WF - już od pierwszej klasy prowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego. A nasza nowiutka sala fitness, choć niewielka, daje mnóstwo dodatkowych możliwości…

4

Zajęcia rozwijające uzdolnienia i niwelujące trudności

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym możliwościom i potrzebom naszych uczniów, organizujemy dla nich zajęcia, które wspomagają ich naturalne zdolności, jak również takie, które pomagają pokonać słabości. Każdy uczeń otrzymuje taką pomoc, jakiej potrzebuje.  

5

Pomoc pedagogiczno - psychologiczna

W ramach czesnego, według potrzeb, zapewniamy uczniom pomoc logopedyczną, psychologiczną i pedagogiczną.  

Oferta ponad standard

A po lekcjach… 
Wśród różnorodnych zajęć pozalekcyjnych, każdy może znaleźć coś dla siebie.
Są wśród nich: 
- zajęcia artystyczne
- programowanie
- szachy
- kółko historyczne
- kółko naukowe