Aktualności

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.

Wpisz swojego maila i zapisz się do newslettera Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mielcu.
Będziesz na bieżąco otrzymywał aktualne informacje na temat szkoły

 

Rekomendacje

Zobacz rekomendacje

Dlaczego my?

1

Misja Szkoły

Każdy z naszych podopiecznych kończy szkołę w 100% przygotowany do wkroczenia w dalszy etap nauki w gimnazjum a od 2017 do szkoły średniej. Teraz na przełomie zmiany przepisów w związku z wycofaniem gimnazjum i w drożenia 8-letnich szkół podstawowych dostosowaliśmy system nauczania do możliwie płynnej zmiany przejścia dzieciom na nowy system.

2

Sprawdzone techniki

Bazujemy na sprawdzonym systemie nauczania, który dowiódł swojej skuteczności na przełomie ostatnich 25 lat, system jest udoskonalony przez naszych specjalistów, obejmuje zmiany przepisów prawnych łącznie z najnowszą nowelizacją o wycofaniu gimnazjów i wprowadzeniu 8 - letnich Szkół Podstawowych.

3

Pomoc i wsparcie podopiecznych

Nigdy nie zostajesz sam, pomagamy naszym podopiecznym, w każdej sytuacji. Wiemy, że Twoje dziecko jest najważniejsze dla Ciebie i pomoc, w każdej sytuacji jest priorytetem.

Oferta ponad standard

W naszej ofercie znajdą Państwo realizację podstawy programowej według najnowszych programów przy wykorzystaniu najlepszych technologii i tradycyjnych oraz zindywidualizowanych metod nauczania, w tym: 
-  codziennie język angielski,
-  basen,
-  wychowanie fizyczne w sali fitness,
-  plastyka, muzyka,
-  zajęcia komputerowe prowadzone przez specjalistów / informatyków.

A ponadto opcjonalnie oferujemy bogatą gamę zajęć dodatkowych:
- język hiszpański
- zajęcia artystyczne
- programowanie - ozoboty / mboty
- szachy
- kółko historyczne
- kółko naukowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jakie są troski i zmartwienia rodzica ucznia. Godzenie pracy zawodowej, obowiązków domowych, edukacji dziecka, zajęć dodatkowych, odrabiania lekcji i jeszcze mnóstwa innych rzeczy, wymaga ogromnego wysiłku.
Naszym celem jest zmiana tej sytuacji. To dlatego w naszej szkolnej świetlicy dzieci mają zaplanowany czas od godziny 12.30 do 17.00. Czas który wykorzystają na zajęcia dodatkowe, odrobienie lekcji oraz będą miały możliwość zabawy, pobytu na świeżym powietrzu i zjedzenia pysznych i zdrowych posiłków. 

"I już nie musisz martwić się, że zbyt wcześnie zaczynasz lub zbyt późno kończysz pracę."

Martwisz się o ferie i wakacje? Spokojnie. Na to też mamy sposób. Zimowe zajęcia dodatkowe jak również letnie wycieczki, zabawy i atrakcje są naszą specjalnością. Bo my wiemy, że czasem wystarczy tylko odrobina chęci a niemożliwe staje się możliwe.

Nowoczesne podejście do nauki
To nie jest "zwykła podstawówka"

Dzięki zastosowaniu najnowszych sprawdzonych technik nauczania nasze dzieci dużo szybciej się klimatyzują oraz przyswajają wiedzę.

Konsultacje i zajęcia dodatkowe

W razie potrzeby służymy pomocą w indywidualnych zajęciach wspomagających rozwijanie zainteresowań i szczególnych umiejętności.

Zajęcia dodatkowe


Wsparcie talenów

Jeżeli Twoje Dziecko wykazuje szczególne zainteresowanie w jakieś dziedzinie pomożemy rozwijać się mu w danym kierunku oraz zapewnimy wsparcie w do uczaniu.

Wyślij zapytanie