Sprawdź
Wyświetl

List powitalny


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Z ogromną radością witam Was na stronie internetowej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mielcu. Jako dyrektor i założyciel tej szkoły, pragnę przedstawić Wam naszą misję i wartości, stanowiące fundament naszej placówki.

Nasza szkoła powstała w 2013 roku jako efekt marzeń o wyjątkowym miejscu dla uczniów. Zależało nam na bezpieczeństwie, przyjaznej atmosferze, dobrych relacjach z uczniami i rodzicami. I oczywiście na jak najlepszej edukacji dostosowanej do potrzeb naszych podopiecznych.

Kolejne lata to ciągły rozwój i doskonalenie, by te cele osiągać. Troszczymy się o naszych uczniów jak o własne dzieci, robimy wszystko by rozwijać ich potencjał i wspieramy tam, gdzie tego wsparcia potrzebują. Dbamy o ich rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Stawiamy na otwartość, tolerancję i wzajemny szacunek. Bez ustanku pracujemy nad tym by nasza szkoła była jeszcze bardziej przyjazna i bezpieczna. By była taka, jaka powinna być nowoczesna szkoła.

W NSP w Mielcu znajdziecie nauczycieli, którzy się uśmiechają i uczniów, którzy się w niej dobrze czują. Lekcje są ciekawe i angażujące, przerwy gwarne i radosne. W ramach wf można wybrać jogę, basen, badmintona, zumbę albo szachy i trenować zgodnie z upodobaniami. Mamy zajęcia z Lego Education, od najmłodszych klas naukę hiszpańskiego, a naszą najmocniejszą stroną jest język angielski (aż 5-6 godzin w tygodniu w każdej z klas). Rozwijamy talenty, uczniów szczególnie uzdolnionych przygotowujemy do konkursów i olimpiad. Z wyjątkową starannością dbamy o uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a małe klasy pozwalają na naprawdę indywidualne podejście. Wszystko to dzieje się w ścisłej współpracy z rodzicami- wszyscy razem tworzymy naprawdę wyjątkową społeczność, a przecież o to właśnie chodzi.

Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z naszą stroną internetową i zgłębienia informacji o naszej szkole. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahajcie się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Wasze potrzeby i zapewnić wsparcie na każdym etapie edukacji Waszych dzieci.

Z wyrazami szacunku,
Dyrektor i Założyciel Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mielcu
Agnieszka Jastrzębska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu

S z k o ł a   d l a    u c z n i a  MIELEC
    - Kazimierza Jagiellończyka 13/2,
    - Mickiewicza 17

Numer telefonu


Sprawdź adres email


  Sekretariat czynny w dni robocze
       W roku szkolnym od 7 do 16
       W okresie wakacji letnich od 7.00 do 13.00

  NIP 817 178 71 69